ویلای پیش ساخته

  • تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • نظرات : بدون دیدگاه

قیمت ویلای پیش ساخته

قیمت ساخت ویلای پیش ساخته تابع شرایط گوناگونی است که بسته به نظر مشتری و شرایط کار تعیین می گردد. مهم ترین عامل تعیین کننده در هزینه ساخت ویلای پیش ساخته، مشخصات فنیِ مورد نظر سفارش دهنده می باشد. در همین راستا مشخصات فنی مطلوب مشتری در جلساتِ با کارشناسان شرکت تعیین می گردد تا مشتری بتواند با گزینه های مختلف و پیشنهاداتی که از ما دریافت می کند؛ ایده ای که در ذهن دارد را منسجم تر و مشخص تر کند.
همچنین بسته به این که نقشه ی مورد نظر تا چه اندازه ویژگی های منحصر به فرد داشته یا محل اجرا به چه میزان در دسترس است قیمت خانه پیش ساخته متغیر می گردد. به عنوان مثال قیمت ویلای پیش ساخته در تهران در مقایسه با قیمت ویلای پیش ساخته در شمال بسته به این مسئله که پروژه به چه ابعادی باشد که بتوان به صورت کارگاهی اجرا شود یا به صورت ساخت در محل متفاوت می گردد.
توجه به این نکته ضروری است که هرچند مناسب بودن قیمت ویلای پیش ساخته از مهم ترین ویژگی های این دست از سازه ها هستند؛ امّا این نکته هم می بایست در نظر داشت که صرف داشتن ویلا پیش ساخته ارزان بدون داشتن مشخصات فنی مطلوب چندان کارا و مطلوب نمی تواند باشد.

در طراحی و ساخت اين و يلاها بر خلاف ساير روشهای مرسوم مانند L.S.F و H&U که ويلا بصورت نيمه پيش ساخته طراحی و ساخته ميشد و در واقع ساخت ويلا از دو قسمت عمليات پيش توليد در کارگاه که طی اين عمليات ساخت قطغات تشکيل دهنده ويلا در کارخانه را شامل ميگرديد و مرحله نصب قطعات پيش ساخته در محل پروژه را شامل ميگرديد؛بصورت تک مرحله ای بوده و کليه قطعات در محل کارگاه اسمبل گرديده و ويلا بصورت کاملا پيش ساخته توليد مي گردد.

اين روش دارای مزاياي متنوعی نسبت به روشهای مرسوم قديمي تر است که در ذيل بدانها اشاره ميگردد:

۱- افزايش ضريب دقت در ساخت قطعات

۲-افزايش کيفيت قطعات به دليل ساخته و اسمبل شدن در محيط کارگاهی

۳-کاهش زمان ساخت ويلا

۴-افزايش ضريب ضدزلزله بودن سازه به دليل افزايش  قابليت جابجايي ويلا و در عين حال کاهش وزن سازه اي ويلاهای قابل حمل

۵-افزايش ضريب ايزولاسيون کف ويلا در برابر نفوذ روطوبت و سرما به دليل اجراء کف کاذب در اين ويلاها

photo_2017-10-30_10-11-10-239x300 ویلای پیش ساخته